„Twoja na zawsze” – Odcinek 64: Słuszna zazdrość

W 64. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Diego jest zazdrosny widokiem Olvido w objęciach Diega. Emisja 9 czerwca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Nowy ogrodnik napawa przerażeniem Iran, a jednocześnie ją intryguje. Angustias składa wizytę Bernardowi, żeby wstawić się za córką, ale jej prośby na nic się zdają. Mężczyzna wie swoje i nie zamierza zmieniać zdania. Uroda Angustias wywowłuje zachwyt u Lucha. Iran i Olvido natykają się na siebie w szpitalu. Tym razem wymiana zdań kończy się przepychanką, której nie potrafią zaradzić ani Diego, ani David.

Po powrocie do domu Lucho opowiada Chuyowi o napotkanej tego dnia pięknej kobiecie. Nie domyśla się, że doña Licha słyszy każde jego słowa i powtórzy je Rufinie. Armando odzyskuje siły. Olvido proponuje mu, żeby po wyjściu ze szpitala zamieszkał razem z nią i jej synem. Angustias nie może się doczekać, aż Nelson poślubi Citlalli. Diego robi się zazdrosny o Davida. Pyta Olvido, czy czuje coś do jego przyjaciela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.