„Miłość na zakręcie” – Odcinek 51: Motywy zemsty

W 51. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania wyjawia Martínowi motywy zemsty Morettiego. Emisja 26 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Diego źle przyjmuje wiadomość o ciąży Emy. Ubliża jej. Następnego dnia Moretti nakazuje Diegowi stawić się czym prędzej w jego domu. Wprowadza go do swojego laboratorium, które od teraz miałoby stać się jego miejscem pracy. Kiedy Diego zgłasza sprzeciw, albowiem uważa, że to nielegalne, Moretti przypomina mu o kompromitujących go zdjęciach. Martín ma mętlik w głowie po wizycie Tanii. Nie rozumie, dlaczego nagle zmieniła zdanie. Prosi o wyjaśnienia, jednak ona nie może mu niczego powiedzieć.

Tania prosi Lucíę o pomoc. Odgrywają zaplanowaną scenę przed kamerą Morettiego, żeby z niego zadrwić. Ramiro dzieli się z Martínem wynikami analizy skradzionej substancji. Okazuje się, że potrafi ona wstrzymywać oznaki życiowe, a nawet doprowadzać do śmierci. Martín próbuje dowiedzieć się od Tanii, dlaczego Moretti tak go nienawidzi oraz sprzeciwia się ich miłości. Jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że Moretti obarcza go winą za śmierć swojego syna. Rozmowę przerywa im Víctor. Ema mówi matce, że spodziewa się dziecka.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Comment

  1. Co z kolejnymi streszczeniami?
    Będą jeszcze?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.