„Miłość na zakręcie” – Odcinek 47: Podejrzany pocałunek

W 47. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania obserwuje przez ukrytą kamerę, jak Martín całuje Linę. Emisja 20 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Lucía usiłuje przekonać Emę, żeby przyznała przed samą sobą, że jest kleptomanką i pozwoliła sobie pomóc, ale ona bagatelizuje problem. Zaniepokojona matka postanawia znaleźć dla córki grupę samopomocy. Ema wstydzi się do niej dołączyć i prosi Diega, żeby jej towarzyszył. Ostatecznie jednak wycofuje się z uczestnictwa. Diego namawia Lucíę do odbycia szczerej rozmowy z córką i opowiedzenia jej o ich związku. Martín zostaje poproszony przez Morettiego o dostarczenie kolejnej walizki. Tym razem miałby ją wręczyć osobiście. Martín przyjmuje zlecenie. Przy okazji próbuje odkryć jej zawartość i kryjące się za nią sekrety. Niestety, pojawienie się Liny niweczy jego plany. Kobieta radzi mu, żeby nie zaglądał do środka, jeśli nie chce pożegnać się z życiem. Po dostarczeniu walizki Lina zaprasza Martína na drinka. Moretti pokazuje Tanii, jak Martín całuje Linę.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.