„Miłość na zakręcie” – Odcinek 46: Nowy chłopak Tanii

W 46. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania wmawia Martínowi, że spotyka się z Lucą. Emisja 19 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Diego oddycha z ulgą, gdy ojciec oznajmia mu, że z Lucíą łączy go jedynie przyjaźń. Francisco dowiaduje się o zatrzymaniu Emy. Postanawia zaczekać, pozwolić, by spędziła noc na posterunku i dostała nauczkę. Lucía dowiaduje się o wszystkim następnego dnia po przyjściu do pracy. Jest wściekła na Francisca, podobnie jak jej córka. Luca i Tania rozmawiają przy butelce wina w mieszkaniu Morettiego. Kiedy Moretti próbuje dowiedzieć się od niej, jak spędziła czas z Lucą, ona przypomina mu, że wciąż kocha Martína. Ema nie chce rozmawiać z matką o swojej kleptomanii. Martín spotyka Tanię z Lucą w barze. Jest zaskoczony, gdy ona przedstawia Lucę jako swojego chłopaka.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.