„Miłość na zakręcie” – Odcinek 50: Wyznanie miłości

W 50. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania wyznaje miłość Martínowi. Ema mówi Diegowi o ciąży. Emisja 25 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Lucía i Martín wyobrażają sobie, jak wyglądałoby ich życie, gdyby byli parą. Diego i Milena rozmawiają z Ramirem o swoim stażu w szpitalu. Diego odmawia wykonania polecenia Morettiego. Rozgniewany mężczyzna zamierza dać chłopakowi nauczkę. Helena namawia Diega, żeby udał się do mieszkania Morettiego i osobiście oznajmił swoją rezygnację. Lina i Moretti oferują Luce sporą sumę pieniędzy w zamian za uwiedzenie Tanii. Tania prosi Lucíę, żeby pomogła jej umówić się na randkę z Martínem.

Diego zjawia się u Morettiego z zamiarem złożenia rezygnacji. Ten podsuwa mu zdjęcia ze zmarłą modelką oraz inne, na których przymierza się do podania zastrzyku Wdowie, aby następnie szantażem zmusić go do zmiany zdania. Tania odwiedza Martína w szpitalu i wyznaje mu miłość. Moretti mówi Linie, że szuka lekarstwa na swoją chorobę. Po powrocie do domu Diego zastaje w nim Emę, która przygotowała dla niego kolację. Jest wściekły. Oświadcza jej, że nic ich ze sobą nie łączy i nie chce jej więcej widzieć. Wtedy ona wyjawia, że spodziewa się dziecka.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.