Clemente śledzi Verónicę i odkrywa, gdzie mieszka Tita. Zamierza złożyć dziewczynie wizytę i wyjawić jej, że została adoptowana. Luis Fernando posądza żonę o romans z Nandem. Agripina i Veracruz próbują powiedzieć mężczyźnie prawdę, ale María nie dopuszcza ich do słowa. Agripina błaga Luisa Fernanda na kolanach, żeby darował życie Nandowi. Luis Fernando sprzecza się z rodzicami z powodu Maríi. Zarzuca im, że kryją jego żonę.

Nando nie może się otrząsnąć po awanturze urządzonej przez Luisa Fernanda. Veracruz namawia Agripinę, żeby wyjechała z Nandem, zanim odbiorą jej go jego biologiczni rodzice. Isidora mówi Penélope, że José María ją zdradza. María przyjmuje z podniesionym czołem wszystkie obelgi ze strony męża. Nie zamierza mu niczego wyjaśniać i wypomina mu, że wynajął detektywa, aby ją śledził.

Clemente i Verónica wyznaczają datę ślubu. María mówi Ticie, że Luis Fernando zażądał od niej rozwodu i chce odejść z domu. Zakazuje dziewczynce wyjawiać prawdę o Nandzie. Tita wstawia się za Maríą u ojca, ale on nie chce jej słuchać. María uważa, że Luis Fernando nie zasłużył, aby dowiedzieć się, że odnalazła ich syna. Clemente przychodzi do Tity, aby powiedzieć jej, że María i Luis Fernanda nie są jej prawdziwymi rodzicami. Penélope nakrywa José Maríę z kochanką.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.