„Kobiety w czerni” – Odcinek 50: Wdowy zabójczynie | novela.pl

„Kobiety w czerni” – Odcinek 50: Wdowy zabójczynie

novela.pl 31 stycznia 2017 0

W 50. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Vanessa, Jackie i Kata zostają posądzone o zabicie mężów. Emisja 7 lutego o godz. 12:00 w telewizji WP

„Kobiety w czerni” – Odcinek 50: Wdowy zabójczynie

Miriam zeznaje, że po rozwodzie z Benjamínem zajęła się opieką siostrzenicy, którą Bruno potrącił samochodem. Kiedy usłyszała, jak w reportażu telewizyjnych chełpił się swoją uczciwością, postanowiła wkraść się do jego życia, by zebrać przeciwko niemu dowody i postawić przed sądem. Przyznaje także, że wiedziała o jego konszachtach z Irene Palezuelos. Bruno ostrzega żonę, że pozwie ją o zniesławienie.

Rita prosi Patricia, żeby pomógł Miriam dowieść niewinności. Bruno zgrywa ofiarę przed Bárbarą. Pragnie rozwieść się z żoną, którą nazywa wcielonym diabłem, by móc rozpocząć nowe życie. Patricio informuje gubernatora o istnieniu dowodów świadczących o winie Borgettiego – przypisuje mu śmierć Emmy Díaz, zabicie Marciala oraz kilka innych przestępstw. Ten stwierdza, że zgromadzone materiały są wystarczające, by natychmiast zatrzymać podejrzanego. Jednakże Patricio prosi go o dwa dodatkowe dni na ustalenie, czy pod jacht zostały podłożone dwie bomby.

Patricio mówi Jackie, że Bruno zlecił Marcialowi spreparowanie bomby, która doprowadziła do eksplozji jachtu. Później słyszy przez pluskwę zainstalowaną w zegarku Jackie, jak ona, Vanessa i Katia wznoszą toast za to, że nigdy nie wyjdzie na jaw, że one także podłożyły bombę pod jacht, żeby pozbyć się mężów. Chwilę później staje przed nimi z nakazem zatrzymania.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerni

Komentarze »


X