„Sześć sióstr” – Odcinek 52: Pomysłowość Salvadora

W 52. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Salvador wpada na pomysł, jak sprzedać nowe tkaniny we wzory. Emisja 7 lutego o godz. 17:05 w telewizji WP .

Rosalía zapiera się przed Blancą, że jej matka nie utrzymywała romansu z don Ricardem. Jednakże panienka Silva nie daje się przekonać i postanawia dotrzeć do sedna sprawy. Blanca spotyka się przypadkiem z Rodolfem. Doña Dolores zmusza ich, żeby udawali przed wszystkim, że dalej są narzeczonymi. Rodolfo dostrzega w tym nadzieję na odzyskanie serca Blanki i prosi Cristóbala o pomoc. Elisę dręczą wyrzuty sumienia, że wygadała się przed don Ricardem. Kiedy zbiera się na odwagę, by powiedzieć o tym Dianie, otrzymuje coś, co zwala ją z nóg.

Francisce nie udaje się odciągnąć don Luisa od szalonego pomysłu stawania do pojedynku. Diana i Salvador podejmują próbę poprawienia sytuacji fabryki. W tym celu krążą o Madrycie z ofertą tkaniny we wzory. Niestety, ich starania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Jednak Salvador nie poddaje się. Wpada na pomysł, jak spopularyzować nowe tkaniny i zamortyzować inwestycję poczynioną w zakup sprzętu do ich wyrobu.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.