„Kobiety w czerni” – Odcinek 48: Odrzucona miłość

W 48. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Patricio podkłada Jackie pluskwę. Vanessa odtrąca Artura. Emisja 3 lutego o godz. 12:00 w telewizji WP .

Arturo chce się rozwieść z Giovanną, żeby poślubić Vanessę. Kobieta zgadza się nie stawać mu na drodze ku szczęściu. Vanessa podejrzewa, że matka Julia mogła powiedzieć Patriciowi coś, co obnażyłoby jej zbrodnię. Bruno wyładowuje swoją złość na człowieku, który nie wykonał należycie zlecenia zabicia Patricia. Diego nie chce rozmawiać z matką, gdy ta przychodzi w odwiedziny. Isabela wyjaśnia Vanessie, że syn gniewa się na nią i okazuje to milczeniem. Patricio wręcza Jackie zegarek z podpiętą pluskwą. Mówi jej, że to symbol ich związku i prosi, żeby go zawsze przy sobie nosiła. Arturo oznajmia Vanessie, że jego rozwód z żoną wkrótce stanie się faktem. Przeżywa rozczarowanie, gdy ona deklaruje, że go nie kocha i ze względu na syna nie chce się z nim wiązać. Rita rozpoznaje tatuaże Bruna.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerni


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.