„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 28: Tajemniczy pokój

W 28. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Julio i Alicia odkrywają tajemniczy pokój, tajny gabinet don Carlosa. Emisja 28 stycznia o godz. 15:05 w TVP 1 .

Julio i Alicia odkrywają tajemniczy pokój, o którego istnieniu nie mieli pojęcia. W ostatniej chwili chronią się w nim przed Diegiem. Po zgromadzonych przedmiotach poznają, że był to tajny gabinet don Carlosa. Pokój jest czysty i dobrze utrzymany, co dowodzi, że ktoś regularnie w nim bywa. Diego upija się i daje wyraz swemu rozgoryczeniu, zarzucając Teresie, że źle go traktuje. Odbiera Gonzalowi dokument, którym ten szantażował rodzinę Alarconów. Gonzalo jak niepyszny opuszcza hotel, a Diego odzyskuje uznanie pracodawczyni. Don Ernesto odchodzi z hotelu przed świtem, pozostawiając Ángeli list pożegnalny. Hotel Grand szykuje się do wielkiego balu maskowego. Służba prosi o pozwolenie na urządzenie własnego balu. Doña Teresa odmawia, lecz Alfredo niespodziewanie odwołuje jej decyzję, chcąc pokazać, kto tu rządzi. Bal się odbędzie.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.