Despertar contigo

Despertar contigo, telenowela, Meksyk 2016, prod. Pedro Damián, występują: Ela Velden, Daniel Arenas, Sara Corrales, Enoc Leaño i inni

Tytuł oryginalny: Despertar contigo
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2016
Liczba odcinków: 122
Data premiery: 8 sierpnia 2016 (świat)

Scenariusz: María Cervantes Balmori, Luis Mariani, Mariana Palos (historia oryginalna: Juan Carlos Pérez F., Adriana Suárez)
Reżyseria: Pedro Damián, Eloy Ganuza, Luis Pardo
Producent: Pedro Damián
Obsada: Ela Velden, Daniel Arenas, Sara Corrales, Enoc Leaño, Mara Cuevas, Gonzalo Peña, Aura Cristina Geithner, Rodrigo Murray, Christian Chávez i inni

Podczas zjazdu hodowców roślin przeznaczenie krzyżuje drogi dwojga młodych ludzi. Maia i Pablo pochodzą z dwóch różnych światów. Ona jest córką Othóna, jednego z najbardziej wpływowych przedsiębiorców z branży rolniczej. On należy do eskadronu ochroniarzy Antonii, odwiecznej rywalki Othóna, z którym łączą ją niewyrównane długi.

Antonia i Othón znają się od najmłodszych lat i zawsze kopali pod sobą dołki. Kobieta odbiera spotkanie Mai i Pabla jako doskonałą szansę, by uziemić swojego rywala. Wmawia dziewczynie, że Pablo jest jednym z najlepszych hodowców roślin w kraju, żeby urósł w jej oczach. Domyśla się, że kiedy Othón, pozbawiony manier parweniusz, pragnący wydać córkę za bogatego człowieka, dowie się, że jest zakochana w biedaku, poczuje jakby sztych wbił się w jego serce.

Miłość Mai i Pabla jest zagrożona nie tylko przez intrygi wynikające z ich pierwszego spotkania, ale także z powodu ich wcześniejszych uczuciowych wyborów – Cindy i Federica. Cindy przez kilka lat była dziewczyną Pabla i wciąż próbuje zatrzymać go przy sobie, chociaż on nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Natomiast Federicowi bardziej niż na Mai zależy na zawartości jej kont bankowych, dlatego podaje się za milionera, żeby zyskać przychylność jej ojca i poślubić jego córkę. Maia i Pablo będą musieli wykazać się rozsądkiem i śmiałością, by stawić czoła żółci, która próbuje zniszczyć łączące ich uczucie. (novela.pl)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]



Comments

  1. Bardzo fajna nowela o zabarwieniu komediowym, szkoda że nie można obejrzeć w Pl

  2. Dajcie tą telke na yt
    Super się zapowiada

    1. I więcej telenoweli z Danielem Arenas w roli głównej

  3. Dobrze by było jakby pokazali ta telke w Polsce na tv4

  4. Przyjemna telenowela ciekawe czy poleci u nas?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.