„Kobiety w czerni” – Odcinek 47: Dwie teorie Patricia

W 47. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Patricio wysnuwa dwie teorie na na temat wybuchu jachtu. Emisja 2 lutego o godz. 12:00 w telewizji WP .

Jackie wpada w przerażenie, gdy Patricio nie zjawia się na umówione spotkanie i nie odbiera telefonu. Natychmiast zawiadamia o tym swoje przyjaciółki. Miriam przyznaje się Ricie, że zdradziła prasie prawdę na temat nieślubnego syna Bruna. Wyjawia jej również, że Irene nie tylko była jego kochanką, ale także wspólniczką wszystkich przekrętów. Aurora uprzedza Bruna o ultimatum Irene – jeśli nie otrzyma pomocy, zacznie zdradzać jego sekrety.

Miriam jest gotowa powierzyć Ricie dysk twardy z materiałami mogącymi zaszkodzić Brunowi w zamian za jej pomoc. Benjamín uprzedza Bruna, że nie dopuści do tego, by Miriam płaciła za oszustwa, jakich dopuścił się on i Irene. Patricio zostaje znaleziony ranny nad rzeką i trafia do szpitala. Okazuje się, że został zepchnięty z drogi przez inny samochód. Patricio mówi Lascuraínowi, że po rozmowie z matką Julia doszedł do wniosku, że pod jacht zostały podłożone dwie bomby – jedna przez Borgettiego, a druga przez Katię, Vanessę i Jackie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.