„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 49: Ciąża Noemí

W 49. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Evencio zostaje pobity. Soraya dowiaduje się o ciąży Noemí. Emisja 2 stycznia o godz. 15:50 w iTVN .

Marcos stwierdza, że znaleziony ślad należy do mężczyzny. Noemí insynuuje Estebanowi, że spodziewa się jego dziecka. Betty zapoznaje Marlene z prokuratorem prowadzącym sprawę Evy. Evencio zostaje pobity i zastraszony przez Andy’ego. Pablo pokazuje Bobby’emu znalezione pluskwy i wskazuje, że zostały podłożone przez Monteverdów. Chłopak zwraca się z pretensjami do Roberta. Obarcza go winą za śmierć otrutych staruszków. Cynthia nalega na męża, żeby wytłumaczył się przed Bobby’m.

Armando włamuje się do tira Evy. Kobieta stawia się mężowi. Celeste mówi Berthcie, że Esteban wyparł się dziecka Noemí. Soraya podsłuchuje ich rozmowę i namawia męża, żeby przemówił Estebanowi do rozsądku. Andy informuje Marlene, że Armando poszedł do baru ze striptizem. Evencio trafia do szpitala. Pablo i Eva dowiadują się, że był szantażowany. Mężczyzna wyjawia im, że Sofía i Carmen zostały zabite.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.