„Kobiety w czerni” – Odcinek 46: Przegrany proces

W 46. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Edy przegrywa rozprawę. Rita insynuuje Brunowi, że ma innych wrogów. Emisja 1 lutego o godz. 12:00 w telewizji WP .

Patricio przystaje na propozycję wspólnego zamieszkania z Jackie. Benjamín obiecuje Miriam, że dowiedzie jej niewinności. Catalina uprzedza Tanię, że nie kiwnie palcem w sprawie Nicolása, którego śmierć wiąże z zabiciem Julia i Lorenza. Rebeca zdobywa prawo do opieki nad Danną. Edy rozpacza z powodu poniesionej porażki. Bruno szantażuje Andrésa, żeby zmusić go do złożenia fałszywych zeznań. Mężczyzna potwierdza, że Miriam wydała zgodę na wypuszczenie na rynek wadliwego leku.

Benitez uprzedza Benjamína, że Miriam znalazła się w trudnej sytuacji i bez twardych dowodów jej nie obroni. Arturo i Giovanna zapewniają prasę, że są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Patricio dowiaduje się od Isabeli, że Katia, Jackie i Vanessa przeprowadziły zamach na życie swoich mężów, a Bruno porwał Julia, gdy ten zjawił się na komisariacie, by je pozwać. Bruno dalej myśli, że Rita jest odpowiedzialna za wypłynięcie do mediów informacji o jego synu z nieprawego łoża. Ona nie przyznaje się do tego i sugeruje mężczyźnie, by zastanowił się, przed kim się zdradził.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.