„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 48: Uciszyć świadka | novela.pl

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 48: Uciszyć świadka

novela.pl 25 stycznia 2017 0

W 48. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Marlene rozkazuje Andy’emu uciszyć Evencia. Emisja 1 stycznia o godz. 15:50 w iTVN

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 48: Uciszyć świadka

Soraya przygarnia Berthę pod swój dach. Eva przyjeżdża do domu Sorai nowo zakupionym tirem. Soraya i Pancho muszą udać się do Houston, by wyjaśnić sprawę pozwu. Zaniepokojona kobieta prosi męża, żeby nie leciał samolotem. Armando uprzedza Marlene, że policja planuje odtworzyć scenę śmierci Sofíi. Alberto próbuje odsunąć Pabla od sprawy Evy. Esteban zawiadamia Pancha, że jest śledzony i mówi mu o zaparkowanym nieopodal domu samochodzie. Faustino i Andy orientują się, że zostali zdemaskowani.

Pablo i Evencio rekonstruują scenę morderstwa. Armando obawia się, że Evencio przypomni sobie, że dostał od niego butelkę. Pancho niszczy jedną z pluskiew i rozkazuje odszukać pozostałe. J.J. i Martín śledzą ojczyma Camili. Pablo znajduje plamę krwi w miejscu, w którym zamordowano Sofíę. Marlene wpada w desperację. Nakazuje Andy’emu nastraszyć Evencia, tak by nikt się o tym nie dowiedział.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.

Komentarze »


X