„Kobiety w czerni” – Odcinek 43: Plan ucieczki

W 43. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Bruno szykuje się do ucieczki z Meksyku. Emisja 27 stycznia o godz. 11:50 w telewizji WP .

Borgetti próbuje wymusić na Benjamínie, żeby przestał deptać mu po piętach. Patricio jest przekonany, że śmierć Marciala jest kolejną zbrodnią na koncie Bruna. Jackie mówi przyjaciółkom, że Patricio odrzucił jej prośbę o zaprzestanie poszukiwań sprawców eksplozji jachtu. Vanessa i Katia przyznają, że wolałyby, żeby Patricio znalazł haka na Bruna i postawił go przed wymiarem sprawiedliwości. Miriam pokazuje Brunowi wyniki badań DNA potwierdzające, że jest ojcem Ericka. Mężczyzna jest wściekły, że wykonano je bez jego zgody. Wyłamuje się z danej obietnicy i deklaruje, że nigdy nie uzna Ericka za swojego syna. Miriam wręcz kopię wyników badań Ricie, gdyby zechciała pokazać je swojemu synowi.

Edy mówi Arturowi i swojemu adwokatowi, że Rebeca nigdy nie chorowała, lecz opuściła syna, by odejść z kochankiem. Arturo uważa, że jeśli uda im się dowieść, że kobieta przedstawiła fałszywe dowody, mogą nawet wtrącić ją do więzienia. Benjamín przyznaje się Miriam, że musiał ją zdradzić, ponieważ Bruno go szantażował. Zapewnia jednak, że to nie zaszkodzi jej zemście. Bruno przygotowuje się do opuszczenia Meksyku. Uprzedza Irene, że nagranie wideo mogące jej zaszkodzić trafiło do rąk Patricia. Irene udaje się łutem szczęścia wyślizgnąć przed zatrzymaniem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.