„Kobiety w czerni” – Odcinek 35: Szantaż

W 35. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Borgetti żąda od Vanessy zwrotu nagrania obciążającego Irene. Emisja 17 stycznia o godz. 11:50 w telewizji WP .

Irene złości obecność Miriam w firmie. Patricio prosi Vanessę, żeby powiedziała mu wszystko co wie na temat Julia. Jackie przekonuje przyjaciółkę do współpracy. Sandro oświadcza się Katii, ale ona nie chce podejmować pośpiesznie decyzji o ślubie. Mężczyzna jest zaskoczony jej odpowiedzią, gdyż nie spodziewał się odmowy. W rozmowie z Albertem przyznaje, że Katia zaimponowała mu swoją reakcją. Marcial oddaje Diega w ręce Bruna. Ten wysyła Vanessie anonimowy listy z żądaniem wydania nagrania z Irene i zakazuje jej wzywać policję. Lekarz informuje Vanessę i Patricia, że Julio zapadł w śpiączkę i nie wiadomo, kiedy się z niej wybudzi. Miriam skarży się Brunowi na zaplecze personalne jego firmy. Nie podoba jej się, że asystent Irene jest zabójcą. Marcial przekazuje Vanessie instrukcje dotyczące wymiany jej syna za nagranie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.