Armando obwinia Marlene o swoją separację z Evą. Betty zapiera się przed Marisol, że nie pozwoli Evie zatrzymać Pabla dla siebie. Soraya mówi Evie, że Armando wciąż ją kocha. Marlene jest wściekła na Armanda po tym jak zobaczyła jego reakcję na widok Evy. Bobby i Adriana zanoszą niedopalony odłamek płyty do agencji Pabla. Andy domyśla się, że Marlene zadłużyła się z Armandzie. Sugeruje jej odegrać się na Evie, atakując jej córki. Martín wyjaśnia Bobby’emu, że został okłamany przez Monteverdów. J.J. proponuje mu, żeby przejrzał zawartość karty pamięci kamery. Marlene i Betty szykują atak na Evę.

Bobby znajduje zapis nagrania Monteverdów i przystępuje do jego obejrzenia. Adwokat Roberta uprzedza klienta przed groźnymi konsekwencjami pozwu Pancha. Marlene dowiaduje się, że Betty oczekuje dziecka Pabla. Namawia ją, żeby posłużyła się ciążą, by zranić Evę. Pancho nie zgadza się na polubowne rozstrzygnięcie sporu z Robertem. Bobby zwraca się do Cynthii z żądaniem wyjaśnień. Chce wiedzieć, w jaki sposób został adoptowany. Martín dowiaduje się o opuszczeniu więzienia przez Federicę. Armando prosi Martína, żeby pomógł mu odsunąć Pabla od Evy. Betty oznajmia Evie, że spodziewa się dziecka Pabla i on o tym wiedział. Eva posądza ją o mówienie nieprawdy.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.