“El Príncipe – Dzielnica zła” – Odcinek 2: Gorące powitanie

W 2. odcinku serialu „El Príncipe – Dzielnica zła”: Nayat pomaga Javierowi. Faruq zostaje zatrzymany przez policję. Emisja 10 stycznia o godz. 21:25 w TVP 1 .

Fran spędza noc w szpitalu przy żonie. Następnego dnia Fatima przyprowadza Nayat na posterunek policji. Podczas okazania dziewczynka rozpoznaje chłopca podejrzewanego przez policję o ostrzelanie sklepu. Javier obiecuje Fatimie, że dotrzyma danego słowa i zajmie się poszukiwaniem jej brata. Fran uspokaja zdenerwowanych kolegów z posterunku, obawiających się, że zostaną zdemaskowani.

W trakcie przesłuchania zatrzymany chłopiec zeznaje, że działał z polecenia Faruqa. Policjanci natychmiast przyjeżdżają do domu mężczyzny z nakazaniem zatrzymania. Fatima jest zbulwersowana faktem, że wszyscy, nawet jej bliscy, boją się Faruqua. Próbuje tłumaczyć się przed rodziną, która krytykuje ją za współpracę z policją. Faruq nie przyznaje się do winy i żąda konfrontacji z chłopcem. Javier przyzwala na nią, mimo stanowczego sprzeciwu Frana. Zastraszony chłopak zeznaje, że otrzymał zlecenie od Aníbala, przemytnika rywalizującego z Faruqiem. Komisarz jest przekonany, że chłopiec kłamie, lecz ma związane ręce. Z braku dowodów musi wypuścić Faruqa. Fran wyjaśnia mu, że w El Príncipe nieletni chłopcy wolą iść do poprawczaka, niż zeznawać przed sądem przeciwko któremuś z narkotykowych dilerów.

Młody biznesmen Khaled i jego rodzice składają wizytę Fatimie i jej rodzinie. Spotkanie przerywa im ponowna interwencja policji, wezwanej do pobitej dziewczynki. Tak naprawdę jest ona przynętą młodych buntowników z sąsiedztwa planujących odegrać się na funkcjonariuszach…

Materiały novela.pl / Fot. Telecinco

„El Príncipe – Dzielnica zła” (El Príncipe), serial, Hiszpania 2014-2015; Reżyseria: Norberto López Amado; Występują: Álex González, José Coronado, Rubén Cortada, Hiba Abouk i inni; Strona: www.novela.pl/el-principe-dzielnica-zla/

[tabs tab1=”El Príncipe – Dzielnica zła – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.