„Kobieta ze stali” – Odcinek 15

Valentina wbrew pozorom nie uroniła ani jednej łzy i drastycznie się zmieniła, tak, jakby stała się kimś zupełnie innym. Kobieta

Valentina wbrew pozorom nie uroniła ani jednej łzy i drastycznie się zmieniła, tak, jakby stała się kimś zupełnie innym. Kobieta wzięła samochód, który dał jej Alonso i zostawiła w nim pierścionek oraz suknię ślubną. Następnie poinformowała Isabel, Ernesto i Benitę, że wyprowadza się na zawsze na swoją hacjendę “Los Cascabeles”.

Valentina mówi Gabrieli, że powinna być szczęśliwa, ponieważ wszystko, co mówiła o Alonso okazało się prawdą i że wszyscy znają go lepiej od niej.

Ojciec Justino znając plany Valentiny, chce ją pobłogosławić na drogę. Dziewczyna jednak stanowczo odmawia twierdząc, że nie chce błogosławieństwa od Boga który pozwala na tyle zdrady i cierpienia.

Emisja 20 marca o godz. 17:00 w TVN 7 / Materiały TVN / Fot. Televisa

“Kobieta ze stali” (Soy tu dueña), telenowela, Meksyk 2010; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Lucero, Fernando Colunga, Gabriela Spanic, Sergio Goyri, Jacqueline Andere, Ana Martín, Eduardo Capetillo, David Zepeda; Strona: www.novela.pl/kobieta-ze-stali.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.