Muzyczny start obsady “Esperanza mía”

Elementy muzyki stają się nieodłącznym elementem argentyńskich seriali familijnych i młodzieżowych, czego przykładem są “Violetta”, “Aliados”, a nawet nawet “Solamente

Elementy muzyki stają się nieodłącznym elementem argentyńskich seriali familijnych i młodzieżowych, czego przykładem są “Violetta”, “Aliados”, a nawet nawet “Solamente vos”. Dlatego Pol-ka, producent nowej telenoweli “Esperanza mía”, postanowił przyciągnąć nie tylko uwagę widzów, ale i słuch. Wspólnie z El trece z okazji premiery przygotowują specjalne muzyczne show na żywo w mieście La Platy z udziałem obsady.

Na scenie pojawi się protagonistka telenoweli Lali Espósito. Aktorka i piosenkarka zaśpiewa temat przewodni, a także kilka innych utworów, które staną się muzycznym tłem produkcji. Pierwsza główna rola w karierze Lali to także szansa na dodatkową promocję jej debiutanckiego albumu “A bailar”, wyróżnionego już teraz złotą płytą. Kilka dni temu pojawił się trzeci teledysk do utworu “Del otro lado”, pochodzącego z tego krążka.

Fikcyjnym partnerem Lali będzie Mariano Martínez. Wspólnie spróbują opowiedzieć historię o pozornie zakazanej miłości księdza i fałszywej nowicjuszki.

[tabs tab1=”Esperanza mía – Zwiastun” tab2=”Lali – Del otro lado”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.