Grachi jest zdziwiona tym, co Chema i Mecha powiedzieli jej o Matildzie, którą do tej pory uważała za przyjaciółkę.
Guillermo, Diego i reszta chłopców z drużyny piłkarskiej przygotowują się do zbliżającego się meczu z Niemcami. Tony, który nie jest zbyt wysportowany dostaje się do zespołu z polecenia Daniela. Lucia lubi denerwować Katty, więc cały czas opowiada jej o randce z Chemą. Matilda dociera do szkoły, ale coś jest nie tak. Po maseczce przeciwtrądzikowej, którą przygotowała Ursula, twarz dziewczyny zrobiła się zielonkawa. Wszyscy się z niej podśmiewają, ale nie powstrzymuje jej to przed udaniem się na boisko piłkarskie, żeby zobaczyć, co robią Daniel i Grachi. Od razu zaczyna knuć przeciwko Grachi, mimo że nie uważa jej za godną siebie rywalkę.

Francisco cieszy się z tego, że Mecha i jego córka zostały przyjaciółkami. Jest przekonany, że Grachi za chwilę przejdzie młodzieńcze zauroczenie i w jej życiu pojawi się nowy chłopak. Cristina przygotowuje się do wyjścia z domu, nie zdając sobie sprawy, że jej kochani Ricardo i Luis przygotowują już kolejna imprezę. Jednak potrzebują do tego pomocy Grachi i Daniela. Matilda i Ursula przychodzą do Francisco z kawałkiem pysznego ciasta. Jednak nastrój pryska, kiedy Matilda orientuje się, że Grachi jest w domu Daniela. Zdenerwowana odwraca się i odchodzi, przy okazji podcinając mamę, której ciasto wylatuje z rąk.

Melanie podejrzewa, że jej starszy brat ma słabość do Grachi i, że uczucie to jest odwzajemnione. Wspólnie z Roberto i Luisem powstrzymują Matildę przed wejściem i przeszkodzeniem Danielowi i Grachi.

Materiały teleTOON+


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.