Grachi chce zapaść się pod ziemię, kiedy skupia się na niej gniew Matildy. Wszyscy w kawiarni mogą usłyszeć, jak wściekła dziewczyna oskarża ją o kradzież chłopaka, zaś sam Daniel próbuje powstrzymać Matyldę przed uderzeniem sąsiadki. To wszystko jest świetnym materiałem dla plotkarki Rosy i jej przyjaciół. Już po chwili cala szkoła usłyszała o starciu na stołówce. Chema ma problem. Ktoś zrobił mu zdjęcie z Lucią w Cyber Fire – najmodniejszym klubie dla nastolatków i do tego rozsyła to zdjęcie do swoich znajomych. Katty na widok tego zdjęcia wpada w szał.

Nie jest to najlepszy dzień dla Panter. Daniel wręcz rozkazuje Matyldzie, żeby przeprosiła Grachi, ponieważ on tylko przekazywał jej prośbę od swojej mamy czy nie mogłaby zająć się trójką rozrabiaków. Wręcz stawia ultimatum – jeśli nie przeprosi sąsiadki, to z nią zrywa. Cristina i Ricardo obiecują dyrektorowi, że zapanują nad dziećmi… Nie wiedzą, że ich pociechy, zamiast oddać pieniądze za bilety, postanawiają urządzić imprezę dla kolegów z klasy.

Tony w ostatniej chwili ratuje niewinną Grachi przed atakiem rozwścieczonych Panter. Radzi dziewczynie, żeby trzymała się z daleka od Matildy i jej kohorty. Zmartwiona Grachi opowiada Mechy o zdarzeniu na stołówce, ale zapewnia, że nie planuje odbić chłopaka Matyldzie. Jednocześnie przyznaje, że kocha Daniela, ale nie zamierza zdradzać przyjaciółki. Niestety plotkarka Rosa podsłuchała ostatnią część rozmowy i nie może się doczekać, kiedy opowie o tym wszystkim znajomym. Matilda robi wielkie przedstawienie z przeprosin, odgrywa przy tym wielką skruchę. Daniel jest świadkiem tego występu. Chema zaczepia Daniela, kiedy ten rozmawia z Grachi. Chce wykorzystać okazję, żeby poznać Mechę.

Materiały teleTOON+


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.