Grachi czuje się niezręcznie, kiedy Daniel prosi ją, żeby nie mówiła nikomu o ich rozmowie, dziewczyna ma tendencje do mówienia prawdy. Nagle wpada Matilda, która ukrywa swoją wściekłość pod maską radości. Udaje, że cieszy się, że jej najlepsza przyjaciółka rozmawia z jej chłopakiem. Grachi jest wstrząśnięta jej przybyciem i chce się dowiedzieć, skąd Matilda wiedziała gdzie ją znaleźć. Ta odpowiada, że jest wszechwiedzącą czarownicą. Mówi to w taki sposób, że Roberto, Luis i Melanie przechodzą ciarki. Lolo, która jest asystentką Ursuli, stara się pocieszyć swoją córkę Mechę, której Matilda wmówiła, że przygotowany przez nią projekt stroją dla drużyny szkoły został odrzucony. Niewinna dziewczyna nie podejrzewa nawet, że to Matilda zagroziła dyrektorowi wycofaniem hojnej dotacji swojej matki, jeżeli nie cofnie swojej decyzji o zwycięstwie projektu Mechy.

Matylda jest przekonana, że Grachi chce jej odbić chłopaka. Ponieważ wierzy, że najlepiej być jak najbliżej swoich wrogów, oferuje pomóc rywalce w opiece nad rodzeństwem Daniela. Chema musi pójść z Katty na piknik, żeby wybaczyła mu randkę z Lucią. Grachi przekonuje Daniela, żeby pomógł Matildzie odrobić pracę domową kiedy ona będzie zajmować się dziećmi. Same dzieciaki namawiają się, jak przekonać Grachi, żeby pomogła im zorganizować imprezę dla kolegów z klasy. Tony szuka Grachi, ale skoro jej nie ma, to gra z Francisco w szachy. Nauczyciel orientuje się, że chłopiec jest zainteresowany jego córką. Ursula musi interweniować, kiedy Matilda używa swojej mocy, której jeszcze nie potrafi kontrolować, żeby powstrzymać Daniela przed wyjściem z domu.

Dla Melanie jest jasne, że Grachi jest taka smutna, bo zakochała się w Danielu. Dziewczynka czuje magiczną moc opiekunki.
Mecha podsłuchuje jak Matilda zmawia się z Panterami, jak pozbyć się jej rywalki Grachi. Matilda stwierdza, że najlepiej będzie jeśli planowany przez nią romantyczny piknik będzie tak udany, że Grachi nie będzie miała wątpliwości, do kogo należy Daniel. Wymyśla, że jej rywalka może im towarzyszyć jako opiekunka młodych rozrabiaków.

Materiały teleTOON+


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.