Grachi stara się ukryć zawód, kiedy dowiaduje się, że Daniel jest chłopakiem Matildy. Mecha wierzy, że jej nowa przyjaciółka chce dołączyć do Panter. Luis i Roberto zostają otoczeni przez swoich znajomych, którzy domagają się zwrotu pieniędzy zapłaconych za wejście na ich dyskotekę. Dwójkę rozrabiaków ratuje dzwonek na lekcję. Nie chroni on ich jednak przed koniecznością wytłumaczenia całej sytuacji dyrektorowi.

Matilda ze wszystkich sił stara się odstraszyć inne dziewczyny od Daniela. Jednak to wszystko okazuje się być daremnym trudem kiedy Daniel unika jej objęć gdy ona gratuluje mu zwycięstwa. Do tego, mówi jej, że musza poważnie porozmawiać.
Grachi natyka się na odbywających karę Luisa i Roberto. Z dobrego serca, próbuje im pomóc, ale ich rodzice i tak dowiadują się o karze. Francisco rozmawia z Tonym, synem pracownika stołówki, którego koledzy z klasy uważają za dziwaka i kujona. Miły nauczyciel zachęca chłopca, żeby walczył o spełnienie marzeń, bo on sam w ten sposób zdobył serce najpiękniejszej dziewczyny w jego szkole. Luis, Roberto i Melanie pokazują Grachi dekoracje, które przygotowali na swoja słynną dyskotekę, zanim ich rodzice wszystko posprzątają. Przy okazji wpadają na Cristinę, która prosi Grachi, żeby zajęła się dziećmi jakiegoś wieczoru.

Trójka rozrabiaków wyraźnie polubiła nową sąsiadkę.
Urszuli udaje się namówić Francisco na wspólną kolację sugerując, że przedstawi mu swoich przyjaciół, czego, oczywiście, nie zamierza robić. Matilda jest bardzo zawiedziona, kiedy Daniel oznajmia, że zabiera swoje rodzeństwo na piknik, który ona zaplanowała zmienić w romantyczna randkę.

Materiały teleTOON+


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.