Grachi nie zdaje sobie sprawy, że Matilda wykorzystuje ją, żeby wyciągnąć Daniela na romantyczny piknik. Zazdrosna dziewczyna wie, że trójka z piekła rodem nie lubi jej i zrobi wszystko, żeby zepsuć jej starannie zaplanowany piknik. Kiedy Matylda dowiaduje się, że Grachi idzie do domu Daniela, prosi sąsiadkę, żeby napisała do niego, żeby pogodził się ze swoja dziewczyną. Francisco nie wie, jak uwolnić się od Urszuli, która bardzo nachalnie próbuje go podrywać.

Chema namawia Daniela, żeby poszedł z nim na randkę z Lucią, ale chłopak woli zostać w domu z rodzeństwem i ich opiekunką.
Luis i Roberto ze wszystkich sił, żeby namówić Melanie, by podrobiła podpis ich rodziców. Chcą w ten sposób uratować swoją dyskotekę. Grachi orientuje się, co knują dzieciaki i namawia ich, żeby byli uczciwi w stosunku do rodziców. Katty przychodzi wieczorem do domu Chemy, akurat w momencie, kiedy ten wychodził na randkę z Lucią.

Kiedy Betty i Dotty przyjeżdżają Matildy widzą jak Grachi daje Danielowi list. Francisco z całych sił próbuje wyjść od Urszuli, ale udaje mu się to dopiero po tym, jak umawia się, że pomoże mu ona w rozpakowywaniu. Pantery mówią Matildzie, że Grachi i Daniel rozmawiają z wielką serdecznością. Radzą swojej przywódczyni, żeby pilnowała się, bo jej sąsiadka tylko udaje jej przyjaciółkę, a tak naprawdę chce ukraść jej chłopaka.

Materiały teleTOON+


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.