Kiedy Grachi próbuje przekonać Daniela, że nie miała nic wspólnego z pojawieniem się motyli, zjawia się sekretarka szkoły, Cussy Canosa i prosi o pewne dokumenty. Ku wielkiemu zdziwieniu wszystkich dokumenty same podlatują na jej biurko.
Ricardo i Cristina dają szlaban trójce rozrabiaków po tym jak zorganizowali dyskotekę, która wymknęła się spod kontroli. Matylda boi się, że przez to, że nie chciała opiekować się małymi potworkami może stracić uczucie Daniela. Jak zwykle, Pantery pomagają swojej przywódczyni pogodzić się z mistrzem pływackim.

Dyrektor szkoły prosi Daniela, by oprowadził Grachi. Kiedy spacerują, okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego.
Mecha, czyli Mercedes, mówi swojej mamie Lolo, że już czas opuścić dom Ursuli. Prawda jest taka, że Mecha nie może już znieść samolubnej i dominującej Matildy. Chema błaga Daniela, który jest jego kuzynem, żeby przedstawił go nowej dziewczynie. Liczy, że znajomość z córką nauczyciela matematyki pomoże mu zaliczyć ten przedmiot. Jednak Daniel nie chce, żeby Chema powiększył i tak już liczne grono jego podbojów.

Mecha widzi Daniela spacerującego z Grachi. Na początku chce powiedzieć o tym Matyldzie, choćby po to, żeby zobaczyć, jak ta wpada w szał, jednak po poznaniu dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają. Ursula opowiada Matildzie o jej prapraprababce, która była czarownicą, ale Matilda myśli wyłącznie o przygotowaniach romantycznej kolacji dla Daniela. Jednak jej plan spełza na panewce, gdyż Ursula ma podobne plany względem Francisco. Matilda idzie na trening Daniela. Kiedy czeka, pojawia się Grachi i wyznaje jej, że poznała chłopaka, przez którego czuła „motylki w brzuchu”.

Materiały teleTOON+


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.