Młoda Graciela Alonso, energiczna i radosna nastolatka, przez wszystkich nazywana Grachi cieszy się z przeprowadzki do wielkiego miasta. Jej ojciec, nauczyciel matematyki o imieniu Francisco, podejmuje pracę w szkole dla wyjątkowo uzdolnionych dzieci. Grachi również będzie chodzić do tej szkoły. Ma ona problem z kontrolowaniem magicznych mocy, które ze wszystkich sił stara się ukryć przed światem.

Matilda jest przywódczynią grupy najpopularniejszych uczennic. Razem z Betty, Katty i Dotty są „Czerwonymi Panterami”. Dziewczyny ćwiczą układ taneczny, kiedy zaskakuje je tajemniczy, gwałtowny wiatr. Ten wiatr zwiastuje przybycie nowych sąsiadów. Francisco i jego córkę witają Ursula i jej córka Matilda. Ursulę bardzo cieszy fakt, że Francisco jest nie tylko przystojny, ale również, tak jak i ona, owdowiały. Grachi na początku poddaje się czarowi Matildy i ma nadzieję, że zostaną przyjaciółkami. Jednak okazuje się, że dziewczyny bardzo się od siebie różnią. Matylda opowiada Grachi o swoim chłopaku, popularnym mistrzu pływackim szkoły.

W tym samym czasie Ricardo i Cristina rozpaczliwie szukają opiekunki dla swoich psotnych dzieci – Roberto, Luisa i Melanie. Jeśli się im nie uda, nie będą mogli wspomóc Daniela w zawodach pływackich. Matylda widzi, że Grachi jest wyjątkowa i dlatego nie chce, żeby przyłączyła się do Panter. Sama Grachi nie może się doczekać, żeby wyjść na spacer i rozejrzeć się po nowej okolicy. Podczas spaceru, widzi Daniela, przystojnego sąsiada… i w powietrzu, jakby za sprawą zaklęcia pojawia się mnóstwo motyli. Ich delikatne skrzydła zwiastują, że to jest chłopiec jej marzeń. Jednak okazuje się, że jest on uczulony na motyle. Żeby przypodobać się Danielowi, Matilda zgadza się popilnować jego młodsze rodzeństwo. Jednak sprawy wymykają się spod kontroli, kiedy Roberto, Luis i Melanie organizują dyskotekę. Jest pierwszy dzień szkoły profesora Francisco i Grachi. Jedną z pierwszych osób, na które trafia jest Daniel, który rozpoznaje w niej dziewczynę od motyli.

Materiały teleTOON+


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.