Dominga wyjaśnia Esmeraldzie, że zezwoliła José Armandowi na zobaczenie się z synem i oboje polubili się ze sobą. Esmeralda ze łzami w oczach prosi José Armanda, żeby zapomniał o nich, gdyż pragnie ułożyć sobie życie z Álvarem, któremu zawdzięcza nie tylko wzrok, ale i bezwarunkową pomoc. Blanca wypomina Georginie, że zbratała się z Luciem, żeby rozdzielić Esmeraldę i José Armanda. Wyprasza ją z domu i nakazuje jej nigdy więcej nie wracać. Georgina zapowiada, że nie zrezygnuje tak łatwo z walki o José Armanda.

Álvaro zwraca uwagę Melesiowi, gdy ten bawi się z José Rodolfem. Melesio przypomina mu, że nie jest ojcem chłopca. José Armando ma wypadek. Esmeralda przejmuje się jego losem i wbrew woli Álvara składa mu wizytę. Álvaro prosi Esmeraldę, żeby postępowała jednoznacznie z José Armadem. Ona natomiast prosi go o zrozumienie, gdyż uważa, że to sprawa wyższej wagi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.