„Imperium kłamstw” – Odcinek 43: Nic do stracenia

W 43. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa opowiada Adrianie o przekrętach, w których brała udział. Emisja 5 marca 2024 o godz. 19.00 i 02.00 w Novelas+.

Elisa wypomina Leonardowi, że poświęcił ich miłość, by odkryć prawdę. Leonardo pyta Fernandę, czy przyznała się Elisie, że była kochanką Augusta. Teresa zastanawia się, jak zareaguje José Luis, gdy poprosi go o rozwód. Reynaldo wyznaje Teresie, że nie może się rozwieść, bo utrzymuje się ze spadku żony. Fernanda wmawia Elisie, że Leonardo wcale jej nie kocha i wykorzystał ją do swojego śledztwa.

Teresa nie jest zadowolona z roli kochanki Reynalda i postanawia przestać z nim sypiać. María José żałuje, że oddała się Daríowi. Sądzi, że Darío ją wykorzystał, żeby szantażować Elisę i zamierza pomóc Leonardowi w pociągnięciu go do odpowiedzialności. Leonardo szuka dowodów przeciwko Eugeniowi. Mario podejrzewa, że Elisa zostanie posądzona o pranie pieniędzy i handel dziełami sztuki. Teresa przygląda się fotografii José Luisa.

Elisa wspomina szczęśliwe chwile spędzone z Leonardem. Fernanda mówi José Luisowi, że Leonardo zagroził, że powie Elisie o jej romansie z Augustem. Estela wspomina Mauriciowi o raporcie, z którego wynika, że Renata przeszła zabieg ginekologiczny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.