„Imperium kłamstw” – Odcinek 41: Między miłością a nienawiścią

W 41. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: María José nie potrafi zdradzić Daría. Emisja 1 marca 2024 o godz. 19.00 i 02.00 w Novelas+.

José Luis żąda od Daría większej sumy pieniędzy. Leonardo czyni wyrzuty Elisie, że spotyka się z Fabriciem za jego plecami. Victoria wyjawia Eugeniowi, że śledziła męża w noc jego śmierci. Eugenio zrzuca winę za śmierć Augusta na Marcela. Victoria przypomina Eugeniowi, że on także życzył śmierci jej mężowi.

Renata opłakuje śmierć męża. Sonia radzi Fabriciowi, by wycofał się ze śledztwa, bo może skończyć tak jak Marcelo. Leonardo obiecuje Clarze, że będzie ją chronił i prosi, by pomogła mu złapać Kobrę. Eugenio przyznaje, że zawsze zazdrościł Augustowi żony. Fernanda próbuje przekonać Elisę, że nie pasuje do Leonarda.

Mauricio zawiadamia Elisę, że Renata załamała się po wyjściu z więzienia. Clara namawia Maríę José do wydania Daría policji. Elisa przeprasza Renatę, że zataiła przed nią prawdę o śmierci Marcela. Renata uprzedza siostrę, że ich matka nie spocznie dopóki nie skończy z Leonardem. María José wyznaje Clarze, że jednocześnie kocha i nienawidzi Daría i dlatego nie może go zdradzić.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.