„Dziesięć przykazań” – Odcinek 82: Ozeasz ponownie spotyka Anę

W 82. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ozeasz raduje się z ponownego spotkania z Aną. Emisja 8 sierpnia o godz. 16:05 w TV Puls.

Ana prosi Ozeasza, żeby jej więcej nie szukał, bo pochodzą z dwóch różnych światów. Abiú i Nadabe zostają odesłani przez Apukiego do pracy w kamieniołomach. Mężczyźni spotykają tam Aarona. Po powrocie do domu Menahem znajduje ojca trawionego silną gorączką i opuszczonego przez Anibala. Zostaje, żeby się nim zaopiekować. Ozeasz wybiera się na ryby z myślą o nakarmieniu nimi rannych niewolników. Nad rzeką spotyka się ponownie z Aną.

Karen prosi Amhósa o pozwolenie na powrót do miasta. Leila zwierza się Judite, że tęskni za życiem w wiosce Hebrajczyków. Ramzes rozpoczyna procesję po mieście. Joquebede zaprasza Binę i Safirę na zgromadzenie w swoim domu. Nefertari jest zachwycona pomnikiem wzniesionym na jej cześć. Miriã i Eliseba opiekują się rannymi niewolnikami. Ozeasz wraca do domu z siatką pełną ryb.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

„Dziesięć przykazań” (Os dez mandamentos), telenowela, Brazylia 2015; Reżyseria: Alexandre Avancini; Występują: Guilherme Winter, Sérgio Marone, Camila Rodrigues, Giselle Itié, Petrônio Gontijo, Vera Zimmerman, Denise Del Vecchio, Adriana Garambone; Strona: www.dziesiecprzykazan.novela.plComments

  1. Moglibyście dodać opisy kolejnych odcinków serialu “Dziesięć przykazań”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.