„Moja nadzieja” – Odcinek 119: Nicolás dopinguje Esperanzę

W 119. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás kryje Esperanzy. Nicolás planuje pomścić swojego ojca. Emisja 8 sierpnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Esperanza wraca późno od Nicolása. Na dodatek jej habit jest splamiony farbą. Tomás kryje ją przed siostrą Genovevą, która szybko nabiera podejrzeń. Eva chwali się wszystkim, że wkrótce zostanie żoną Máxima. Próbuje w ten sposób wzbudzić zazdrość Esperanzy, ale ona rozmyśla jedynie o utraconej szansie na życie z Tomásem. Eva prosi siostrę Clarę o uszycie dla niej sukni ślubnej. Zakonnica waha się, czy przyjąć zlecenie.

Fede i Dominga zaczynają się ze sobą umawiać. Dziewczyna chce utrzymać ich związek w tajemnicy, jednak Carmela nakrywa ich razem na pocałunku i rozpowiada wszystkim, że są parą. Lola jest zła Domingę, że jej nie zaufała. Tomás naciska na Máxima, żeby ten wyjawił mu, co zrobił z pieniędzmi fundacji. On jednak uchyla się od odpowiedzialności.

Nicolás kontaktuje się ze swoim bratem i prosi go, żeby zbadał sprawę Zitora, która pomoże mu pomścić ich ojca. Lautaro początkowo odmawia angażowania się do pomocy, ale Nicolás obliguje go do działania. Wieczorem odbywa się nagranie programu reality. Jego producenci ujawniają problemy Pedra i zmuszają Sergia do wystąpienia przed kamerami. Nagranie zamyka występ Esperanzy, którą z publiczności dopinguje Nicolás.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.