„Drogocenna perła” – Odcinek 74: Sekret Venceslaua

W 74. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Vencelsau mówi Manfredowi, że jest jego ojcem. Emisja 29 grudnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Manfred obserwuje z daleka spotkanie Venceslaua z Gertrude. Później próbuje wyciągnąć od Gertrude, czego dotyczyła rozmowa, ale ona milczy. Franz wspomina Amelii, że widział Manfreda rozmawiającego z Kleberem i Pilar. Mundo i Fabrício śledzą Klebera, lecz tracą go z oczu. Matilde ma wątpliwości, czy podjęła słuszną decyzję. Perła przekonuje ją, że powinna pójść za głosem serca. Serena przez przypadek pali list od Sonana do Matilde i nie ma odwagi się do tego przyznać. Tavinho prosi Laurę, żeby pozwoliła mu używać imienia Guiseppe.

Sonan otrzymuje list od Perły, w którym dziewczynka pisze o ślubie Matilde. Obawia się, że Matilde nic nie wie o jego przyjeździe do Brazylii. Fabrício naciska na Lolę, żeby wyznaczyli datę ślubu. Vencelsau upija się, po czym zjawia się w posiadłości Ernesta. Planuje wyjawić mu prawdę, ale Manfred nie dopuszcza go do słowa. Iolanda orientuje się, że jej ojciec coś ukrywa i chce poznać jego sekret. Aurora jest zazdrosna o Lolę. Venceslau wyjawia Manfredowi, że jest jego ojcem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.