„Drogocenna perła” – Odcinek 71: Ucieczka Franza

W 71. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Franz ucieka z więzienia. Emisja 26 grudnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Manfred sprzecza się z Amelią. Ernest pomaga jej się od niego uwolnić. Gertrude mówi Perli, że planuje ślub z Ernestem. Później radzi Manfredowi, by dla własnego dobra zapomniał o Amelii. Manfred odwiedza Franza w więzieniu, by wmówić mu, że przespał się z Amelią. Franz jest wściekły i postanawia odzyskać wolność na własną rękę. Rodzina dowiaduje się o jego ucieczce. Zbieg zostaje postrzelony podczas kradzieży owoców. Cléo i Joel porywają Aurorę i tym samym udaremniają ślub. David, Lola, Conceição i Fabrício próbują ją odnaleźć. Aurorze udaje się uciec. Wraca do posiadłości i chce wziąć ślub z Davidem. Tavinho odwiedza Gaię. Laura i Valter przychodzą po chłopca. Gaia zapowiada, że będzie walczyła o prawa do opieki nad Tavinhem i prosi Toniego, by jej w tym pomógł. Hilda nie zgłasza sprzeciwu. Valter namawia Laurę do oddania chłopca, ale ona się sprzeciwia. Manfred zapowiada Ernestowi, że odbierze Franzowi wszystko, co miał, w tym Amelię. Matilde i Sonan tęsknią za sobą. Rigpa sugeruje Sonanowi opuszczenie klasztoru. Amélia dostaje pracę w herbaciarni. Gdy po powrocie do domu, Manfred znów jej się naprzykrza, Mundo przychodzi jej z pomocą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.