„Drogocenna perła” – Odcinek 30: Pobyt w Tybecie

W 30. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Perła odmawia mantrę. Franz całuje Amelię. Emisja 30 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Mundo chce się zobaczyć z Iolandą, choć wszyscy mu to odradzają. Iolanda nie chce jeść i zrzuca tacę, którą przyniosła Gertrudes. Ernest obraża Gertrudes, lecz mimo to ona przysięga mu lojalność. Arlindo naskakuje na Aurorę z powodu pożaru na scenie, jednak ona się nie przejmuje. Wszyscy są zadowoleni z ponownego otwarcia kabaretu. Rosarinho wygłasza podziękowania i śpiewa fado, po czym traci przytomność. Amélia i Franz odnajdują córkę. Mnisi są wzruszeni widokiem Perli niosącej pomoc innym.

Rosarinho umiera w domu Arlinda. Toni dowiaduje się od Juliety, że Iolanda została uwięziona we własnym pokoju. Natychmiast zawiadamia o wszystkim Venceslaua. Mężczyzna zjawia się w domu Ernesta i żąda zwrócenia córki. Valter obiecuje spełnić życzenie Volpiny. Wielbiciele chcą się spotkać z Aurorą, lecz ona ma czas tylko dla Manfreda i Decia. David jest rozczarowany, gdy widzi Aurorę i Manfreda razem. Lola wścieka się, gdy słyszy od Elisy, że Aurora wyszła z Manfredem. Fabrício ją pociesza.

Mnisi nazywają Perłę Rinpoche – określenie stosowane wobec osób, które przeszły reinkarnację. Perła rozpoznaje niektóre miejsca w Tybecie oraz odmawia mantrę w sali Buddy. Voplina zwraca Venceslauowi biżuterię. Amélia i Franz się całują.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.