„Triumf miłości” – Odcinek 45: Romantyczne chwile

W 45. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María i Maks spędzają romantyczne chwile w Miami. Emisja 30 października 2023 o godz. 18.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Pedro informuje Victorię, że wysłał Osvalda na weekend w plener, gdzie odbędą się zdjęcia i że zatrudnił dla niego makijażystkę. Pedro ma pretensje do Guillerma, że zdekonspirował Osvalda. Jimena jest zdesperowana – musi uwieść Maximiliana, zanim jej ciąża stanie się widoczna. Victoria jest gotowa na wszystko, aby rozdzielić syna z Maríą Desamparadą. Federico i Padilla zjawiają się w domu Sandovalów. Fernanda jest już pijana i Cruz zabrania jej więcej pić. Padilla grozi mu bronią. Fabian dzwoni po policję. Padilla zostaje aresztowany. Fernanda jest wściekła na Cruza, zapowiada mu, że zmusi rodziców, by go wyrzucili z pracy. Chce jechać na komisariat, by wydostać z aresztu Padillę. Federico się z tym nie kwapi – przypomina, że kiedy sam był aresztowany, ojciec uznał, że pobyt w areszcie będzie dla niego nauczką. María Desamparada i Maximiliano spędzają romantyczne chwile na plaży w Miami. Pijani Fernanda i Federico wsiadają do samochodu. Dochodzi do wypadku.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.