„Drogocenna perła” – Odcinek 29: Nowy świat

W 29. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Ernest udaremnia ucieczkę Iolandy i Munda. Emisja 27 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Rosarinho prosi Manfreda o pomoc w rozgłoszeniu ponownego otwarcia kabaretu. Ernest rozpoznaje naszyjnik Volpini. Kobieta odmawia zwrócenia skradzionej biżuterii. Conceição dowiaduje się, że dona Eulália ukrywa się w jej pensjonacie. Nie złości się, lecz oferuje pomoc kobiecie. David nie chce przyjść na debiutancki występ Aurory w kabarecie. Gertrudes zauważa walizkę Iolandy i podejrzewa, że szykuje się do ucieczki. Sílvia jedzie do Tybetu. Venceslau nalega, by Volpina zwróciła naszyjnik.

Pilar wspomina Ernestowi o kradzieży biżuterii i rzuca podejrzenia na Venceslaua. Valter zaprasza Volpinę na otwarcie kabaretu. Mundo wspomina Fabriciowi, że planuje uciec z Iolandą. Gertrudes uprzedza Ernesta o planach jego żony. Mężczyzna udaremnia ucieczkę kochanków – rozkazuje swoim ludziom zająć się Mundem, sam natomiast zabiera Iolandę do domu i zamyka ją w sypialni. Publiczność nagradza występ Aurory gromkimi brawami. Toni znajduje ciężko rannego Munda. Amélia, Franz, Pérola, Franz i mnisi docierają do Tybetu. Pérola jest tak zachwycona nowym miejscem, że oddala się od rodziców.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.