„Triumf miłości” – Odcinek 39: Gra na dwa fronty

W 39. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Osvaldo wystawia Lindę i oszukuje żonę. Emisja 20 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Naty zastaje zapłakaną Lindę, która wyznaje jej, że tylko Juanjo traktuje ją jak człowieka, a nie obiekt pożądania. Bernarda obiecuje Juanowi Pablowi, że pomoże mu odnaleźć córkę i że zatroszczy się o nią. Chce w ten sposób dopiec Victorii i nastawić przeciw niej Maríę Magdalenę. Victoria prosi Antonietę, aby uważała na Maríę Magdalenę. Podejrzewa, że Bernarda będzie chciała zatruć jej duszę.

María Desamparada prosi przyjaciółki, by uczestniczyły w kolacji, podczas której Maks poprosi ją o rękę. Osvaldo zarzuca żonie, że z kimś się spotyka, skoro nie wróciła na noc do domu. Victoria zapewnia, że odkąd go poznała jest on jedynym mężczyzną w jej życiu. Dodaje, że dzwoniła do niego, by uprzedzić, że zostanie na noc u Antoniety, ale on nie odbierał. Skruszony Osvaldo daje Victorii torebkę, którą miał dać Lindzie, mówiąc że to prezent na przeprosiny.

María Magdalena ucieka z domu Antoniety. Linda jest wściekła, że Osvaldo o niej zapomniał. Naty wyrzuca jej, że miała zakończyć ten romans.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.