„Drogocenna perła” – Odcinek 26: Rozprawa

W 26. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Sąd ma zdecydować o prawach do opieki nad Perolą. Emisja 24 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Amélia i Franz są przerażeni wiadomością, że Ernest ma duże szanse na otrzymanie prawa do opieki nad Perolą. Dwa dni później rozpoczyna się rozprawa sądowa. Ernest i Amélia jako pierwsi składają zeznania. Mundo zabiera Davida do kabaretu, żeby się trochę zerwał. Aurora przerywa próbę na jego widok i zrzuca mężczyznę z wózka. Pérola zjawia się niespodziewanie w sądzie w towarzystwie mnichów i prosi o udzielenie głosu Sonanowi. Sama także deklaruje gotowość do złożenia zeznań.

David jest przybity i nie chce opuszczać pokoju. Aurora ma wyrzuty sumienia po tym jak go potraktowała i postanawia go przeprosić. Sonan opowiada sędziemu historię Budy. Wkrótce potem zeznania składa Sílvia. Toni wybiera się do kabaretu, żeby zobaczyć się z Celią. Arlindo zatrudnia Nuna jako księgowego. Manfred zeznaje na korzyść Amelii, co niepokoi Ernesta. Matilde zabiera do pensjonatu wygłodniałą kobietę, którą spotyka na ulicy. Serena i mnisi pomagają jej ją ukryć. David i Aurora godzą się. Pérola zeznaje jako ostatnia. Po wysłuchaniu jej zeznań sąd orzeka, że dziewczyna zostanie pod opieką matki.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.