„Triumf miłości” – Odcinek 36: Zerwanie

W 36. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María chce zerwać z Maksem. Emisja 17 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María Desamparada zrywa z Maksem, tłumaczy, że nie zniosłaby chwili, gdy znienawidziłby ją za to, że stracił kontakt z rodziną. Victoria opowiada Antoniecie o swojej rozmowie z synem. Jest przekonana, że będzie szczęśliwy jedynie u boku Jimeny. Linda nie może uwierzyć, że przyjaciółka zerwała z Maksem. Przekonuje ją, że Victoria nie jest nawet rodzoną matką chłopaka i nie warto dla niej rezygnować ze swojego szczęścia. Wyznaje też Naty, że po tym co Victoria zrobiła jej przyjaciółce, ona nie będzie się teraz przejmować tym, że odbiera jej męża.

Juan Pablo nie godzi się, gdy Bernarda chce go przenieść ze szpitala Czerwonego Krzyża do prywatnej kliniki. Nagle pojawiają się María Magdalena i El Alacrán. Bernarda policzkuje dziewczynę. Juan Pablo przywołuje matkę do porządku. Osvaldo odwiedza Juana Pabla. Bernarda wykorzystuje sytuację i próbuje wmówić mężczyźnie, że jego żona ma kochanka. Juan Pablo prosi go, by nie zwracał uwagi na jego matkę, która jest nerwowo chora. María Magdalena ma wyrzuty sumienia. Nie chce dłużej okłamywać Juana Pabla. El Alacrán bije ją.

Max wysyła Maríi kwiaty. Zapowiada, że nie pozwoli jej odejść. Zakochani godzą się. Victoria i Antonieta szukają Maríi Magdaleny. El Alacrán informuje kobiety, że María Magdalena odeszła nie wiadomo dokąd. Osvaldo wyznaje Juanowi Pablowi, że ma kochankę i że rodzona matka Maksa, Leonela, żyje.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.