„Drogocenna perła” – Odcinek 102: Manfred próbuje zabić Decia

W 102. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred prosi Decia o pomoc w zdobyciu fałszywych dokumentów. Emisja 7 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Manfred cieszy się, że ojciec mu przebaczył. Perła prosi Manfreda, by nie krzywdził jej dziadka. Manfredowi po raz kolejny udaje się uciec przed policją. Toni próbuje zbliżyć się do Hildy, ale napotyka opór. Lola mówi Daviemu, że spodziewa się dziecka Fabrícia. Belmira i Nuno sprzeczają z powodu odmiennych upodobań.

Policja opracowuje plan schwytania Manfreda. Franz prosi Amelię, by na siebie uważała. Gaia i Tavinho wprowadzają się pokoju Laury. Gaia odkrywa, że jest nieuleczalnie chora. Oznajmia Hildzie, że rozstała się z Tonim, by nie stawać im na drodze do szczęścia.

Ernest opuszcza szpital i trafia pod opiekę Dalii. Manfred umawia się z Deciem, którego prosi o pomoc w zdobyciu fałszywego paszportu, aby mógł opuścić kraj. Décio zawiadamia policję. Ernest spędza noc z Dalią. Iolanda otwiera przedszkole. Toni namawia Hildę do ślubu. Décio przychodzi na umówione spotkanie z Manfredem. Ten próbuje go zabić. Na szczęście policja przybywa na czas i krzyżuje mu plany.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.