„Drogocenna perła” – Odcinek 101: Ernest ma poważny wypadek

W 101. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Perła kontaktuje się z duszą dziadka. Ernest przebacza Manfredowi. Emisja 6 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Manfred włamuje się do posiadłości Ernesta z zamiarem kradzieży i zabiera ze sobą Zefinhę jako zakładniczkę. Toni upija się i przyznaje się, że wrócił do Gai, żeby uspokoić sumienie. Aderbal zabiega o względy Hildy. Perła martwi się o dziadka. Miała sen, w którym widziała, jak umiera. Ernest ma wypadek, gdy próbuje dogonić Manfreda. Manfred porzuca ojca i, przekonany o jego śmierci, rzuca się do ucieczki. Zefinha wykorzystuje okazję i opuszcza samochód Manfreda.

Fabrício dowiaduje się od Sereny, że Lola jest w ciąży. Między nim a Lolą dochodzi do kłótni. Kobieta zapowiada, że nie potrzebuje jego pomocy i zamierza sama wychować dziecko. Lekarz nie ma dobrych wieści dla rodziny Ernesta. Stan pacjenta jest ciężki i wkrótce może umrzeć.

Odilon tęskni za Belmirą, ona tymczasem czuje się rozczarowana zachowaniem Nuno. Perła oddaje się medytacją z nadzieją, że pomoże jej dziadkowi. Udaje jej się nawiązać kontakt z jego duszą i prosi, żeby wróciła. Manfred wślizguje się do szpitala i odwiedza Ernesta. Prosi ojca o wybaczenie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.