“Último año” nową propozycją MTV

Po “Niñas mal” i “Popland” (emisja od poniedziałku do czwartku w MTV Polska) muzyczna stacja MTV przygotowuje kolejną telenowelę młodzieżową.”Último

Po “Niñas mal” i “Popland” (emisja od poniedziałku do czwartku w MTV Polska) muzyczna stacja MTV przygotowuje kolejną telenowelę młodzieżową.”Último año” (tłum. Ostatni rok) to thriller psychologiczny osadzony w świecie bogatych nastolatków. Protagonistami serialu są Kendra Santa Cruz (“Palabra de mujer”), Martín Barba, Mauricio Henao (“Gdzie jest Elisa?”, “Duch Eleny”) i Iliana Fuengó. Obsadę uzupełniają młodzi aktorzy z Meksyku.

Bohaterem historii jest Martín (Mauricio Henao), z pozoru zwykły chłopak, który trafia do elitarnej szkoły w ramach programu wymiany uczniów. W nowym środowisku poznaje Benjamína (Martín Barba), współlokatora, który szybko staje się jego najlepszym przyjacielem. Ale więź łącząca chłopaków zostaje wystawiona na próbę, gdy zakochują się w tej samej dziewczynie, Celeste (Kendra Santa Cruz). Martín pokazuje swoją prawdziwą twarz, manipulatora, który okrada Benjamína z przyjaciół, sławy i życia. Benjamín postanawia zdemaskować fałszywego przyjaciela i będzie szukał przeróżnych sposób, by tego dokonać.

Realizacją projektu dla MTV Latinoamerica zajmuje się Argos. Utwór przewodni do telenoweli wykona Dulce María i będzie nosił tytuł “Es un drama”. Premiera “Último año” w Meksyku 3 września.Comments

  1. zgadzam sie, uwazam ze niezaproponowali by Dulce zaspiewanie piosenki, gdyby byla kiepska, napewno bedzie cool!

  2. Super, że Dulce będzie spiewać utwór “Es un drama”. Ma piękny głos i napewno utwór wyjdzie świetny!:)

  3. Obsada okej i Mau jak najbardziej in plus ale czemu ta czerwona małpa ma śpiewać piosenkę przewodnią. To już nie ma innych artystów oprócz tego beztalencia?!

  4. napewno bedzie super uwielbiam aktora Mauricio Henaro zagral swietnie w duch eleny i gdzie jest elisa, niezle ciacho z niego :) :) :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.