Sandra Echeverría w Hollywood

Sandra Echeverría (“Miłość i przeznaczenie”) spełniła swoje marzenie i zagrała w hollywoodzkim filmie Olivera Stone’a “Savages” z Salmą Hayek, Benicio del

Sandra Echeverría (“Miłość i przeznaczenie”) spełniła swoje marzenie i zagrała w hollywoodzkim filmie Olivera Stone’a “Savages” z Salmą Hayek, Benicio del Toro i Johnem Travoltą. Światowa premiera filmu odbyła się w piątek 6 lipca. Do nas produkcja zawita dopiero pod koniec września pod nieco wydłużonym tytułem “Savages: poza prawem”.

Film opowiada o dwóch gagatkach. Są nimi Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch), którzy postanowili założyć własny “domowy” biznes – uprawiają i sprzedają jeden z najlepszych narkotyków. Oprócz interesów i zysków przyjaciół łączy coś jeszcze: kobieta. Oboje są zakochani w pięknej i wyjątkowej Ophelii (Blake Lively). W ich przyjemnym życiu pojawiają się problemy, gdy meksykański kartel instaluje się w regionie i próbuje wymusić na nich połączenie sił. Na jego czele stoi nielitościwa Elena (Salma Hayek). Ben i Chon proszą o pomoc skorumpowanego agenta DEA (Johny Travolta) i wypowiadają wojnę kartelowi Eleny.

Sandra zagrała w filmie niewielką rolę córki Eleny o imieniu Magda, rozkapryszonej dziewczyny, przyzwyczajonej do luksusów, która przez swoją nieodpowiedzialność znajdzie się w trudnej sytuacji życiowej.

Poniżej zamieszczamy krótką wypowiedź Sandry na temat filmu oraz trailer “Savages” (nie, nie szukajcie w nim Sandry, bo jej tam nie znajdziecie).

[tabs tab1=”Wywiad” tab2=”Trailer”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]Comments

  1. nie pisz wielkimi literami słońce :D

  2. SANDRA JEST NIETYLKO SWIETNA AKTORKA ALE JEST SLICZNA CO NAPEWNO ULATWI JEJ KARIERE, JEST SWIETNA MA SUPER PIOSENKI I ZYCZE JEJ JAK NAJLEPIEJ :) :) :) MA NIEZWYKLE SWIETNA URODE!

  3. SANDRA JEST NIETYLKO SWIETNA AKTORKA ALE JEST SLICZNA CO NAPEWNO ULATWI JEJ KARIERE, JEST SWIETNA MA SUPER PIOSENKI I ZYCZE JEJ JAK NAJLEPIEJ :) :) :)

  4. Napisane zeby jej nie szukac w trilerze ale ja i tak ja probowalam zauwazyc – i faktycznie jej niema ;D
    Zgadzam sie z Joana w 100% :)
    Mam nadzieje ze ten film wyjdzie w kinach wielu krajach europejskich bo bardzo bardzo bardzo chce zobaczyc (tak potwiedzam pojde na ten film tylko dlatego ze gra w nim Sandra Echeverria. Nie no tez dlatego ze gra w nim Blake, ale glownie to obejrze go bo jest w nim Sandra ;) )

  5. Od czegoś trzeba zacząć. Ważne że wogóle się tam pokazała. Kto wie, może ktoś ją wyhaczy i stanie się drugą Salmę. Szczerze jej tego życzę.

  6. SUPER ŻE REALIZUJE W MARZENIA

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.