Sandra Echeverría („Miłość i przeznaczenie”) spełniła swoje marzenie i zagrała w hollywoodzkim filmie Olivera Stone’a „Savages” z Salmą Hayek, Benicio del Toro i Johnem Travoltą. Światowa premiera filmu odbyła się w piątek 6 lipca. Do nas produkcja zawita dopiero pod koniec września pod nieco wydłużonym tytułem „Savages: poza prawem”.

Film opowiada o dwóch gagatkach. Są nimi Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch), którzy postanowili założyć własny „domowy” biznes – uprawiają i sprzedają jeden z najlepszych narkotyków. Oprócz interesów i zysków przyjaciół łączy coś jeszcze: kobieta. Oboje są zakochani w pięknej i wyjątkowej Ophelii (Blake Lively). W ich przyjemnym życiu pojawiają się problemy, gdy meksykański kartel instaluje się w regionie i próbuje wymusić na nich połączenie sił. Na jego czele stoi nielitościwa Elena (Salma Hayek). Ben i Chon proszą o pomoc skorumpowanego agenta DEA (Johny Travolta) i wypowiadają wojnę kartelowi Eleny.

Sandra zagrała w filmie niewielką rolę córki Eleny o imieniu Magda, rozkapryszonej dziewczyny, przyzwyczajonej do luksusów, która przez swoją nieodpowiedzialność znajdzie się w trudnej sytuacji życiowej.

Poniżej zamieszczamy krótką wypowiedź Sandry na temat filmu oraz trailer „Savages” (nie, nie szukajcie w nim Sandry, bo jej tam nie znajdziecie).

[tabs tab1=”Wywiad” tab2=”Trailer”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]


6 KOMENTARZE

  1. SANDRA JEST NIETYLKO SWIETNA AKTORKA ALE JEST SLICZNA CO NAPEWNO ULATWI JEJ KARIERE, JEST SWIETNA MA SUPER PIOSENKI I ZYCZE JEJ JAK NAJLEPIEJ :) :) :) MA NIEZWYKLE SWIETNA URODE!

  2. SANDRA JEST NIETYLKO SWIETNA AKTORKA ALE JEST SLICZNA CO NAPEWNO ULATWI JEJ KARIERE, JEST SWIETNA MA SUPER PIOSENKI I ZYCZE JEJ JAK NAJLEPIEJ :) :) :)

  3. Napisane zeby jej nie szukac w trilerze ale ja i tak ja probowalam zauwazyc – i faktycznie jej niema ;D
    Zgadzam sie z Joana w 100% :)
    Mam nadzieje ze ten film wyjdzie w kinach wielu krajach europejskich bo bardzo bardzo bardzo chce zobaczyc (tak potwiedzam pojde na ten film tylko dlatego ze gra w nim Sandra Echeverria. Nie no tez dlatego ze gra w nim Blake, ale glownie to obejrze go bo jest w nim Sandra ;) )

  4. Od czegoś trzeba zacząć. Ważne że wogóle się tam pokazała. Kto wie, może ktoś ją wyhaczy i stanie się drugą Salmę. Szczerze jej tego życzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.