Sebastián Rulli zostanie pełnoetatowym ojcem | novela.pl

Sebastián Rulli zostanie pełnoetatowym ojcem

novela.pl 11 czerwca 2017 12

Nowa telenowela Televisy “Papá a toda madre” ma już protagonistę. Sebastián Rulli zagra ojca małej dziewczynki, o której istnieniu nie miał pojęcia

Sebastián Rulli zostanie pełnoetatowym ojcem

Sebastián Rulli, protagonista telenoweli “Trzy razy Ana”, opuszcza Angelique Boyer, ale tylko w fikcji. Aktor zagra główną rolę w przygotowywanej przez Televisę telenoweli “Papá a toda madre” (tłum. Bombowy ojciec). Nie jest to historia oryginalna, lecz adaptacja formatu argentyńskiej telekomedii “Sres. Papis”, który przed rokiem sprawdził się w Chile. Przybliża losy czterech ojców w różnym wieku, wywodzących się z różnych warstw społecznych, którym przychodzi zmierzyć się z ojcostwem na skutek wymuszonej zamiany ról z matkami ich dzieci.

Nazwisko argentyńskiego aktora jest jak dotąd jedynym potwierdzonym w obsadzie telenoweli. W studio Televisy ruszyły pierwsze przesłuchania. Stawili się na nich m.in. Rodrigo Murray, Ana La Salvia, Omar Germenos, Raúl Araiza i Verónica Jaspeado. Szansę na zdobycie roli mają również Chantal Andere, Laisha Wilkins, Liz Gallardo, Andrés Zuno, Raúl Coronado oraz była Miss Universe Cynthia Olavarría. Podobnie jak “Trzy razy Ana”, telenowela będzie miała światową premierę w Stanach Zjednoczonych na kanale Univision.

12 komentarzy »

  1. Laura 21 lipca 2017 o 16:21 - Reply

    A kiedy i na jakim kanale będzie???

Komentarze »


X