„Trzy razy Ana” – Odcinek 117: Trzy siostry

W 117. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía i Ana Laura w konfrontacji z Aną Leticią. Emisja 22 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Mariano nakazuje Marcelowi odsunąć się od Any Lucíi i jej sióstr. Jest przekonany, że bratanica nie zechce mu wybaczyć. Marcelo mówi mu, że rozwiódł się już z Aną Leticią i przestała być dla niego przeszkodą. Oświadcza również, że jako Santiago godził się na jego warunki, ale jako Marcelo nie będzie ulegał żadnym naciskom, ponieważ kocha Anę Lucíę i zamierza walczyć o jej miłość. Ana Leticia przerywa emocjonujące spotkanie Any Lucíi z Aną Laurą. Ta ostatnia zarzuca jej, że udawała Anę Lucíę i naopowiadała jej strasznych rzeczy. Ana Leticia przestaje udawać dobrą siostrę i w końcu ośmiela się wypomnieć Anie Lucíi, że romansowała z Marcelem.

Ramiro traci władzę w nogach. Valentín naśmiewa się z niego. Sugeruje, że szybko przyzwyczai się do wózka inwalidzkiego i będą mieli równe szanse w walce o Anę Laurę. Marcelo wyjawia Marianowi, że kochał Anę Leticię, ale nie potrafił dać jej szczęścia, ponieważ ona była zakochana w nim. Podkreśla jednak, że to tylko jego przypuszczenia, gdyż Ana Leticia nigdy nie miała odwagi przyznać się do swoich prawdziwych uczuć. Ana Lucía stawia się Anie Leticii. Zarzuca siostrze, że jest zabójczynią i zleciła zabicie własnego męża. Nie daje się spoliczkować oraz oświadcza, że nie pozwoli sobą manipulować.

Mariano nie chce przyjąć do wiadomości, że Ana Leticia kocha go miłością, jaką kobieta darzy mężczyznę. Iñaki zdumiewa się, gdy Javier oznajmia mu, że poznał już swoją matką i dowiedział się, że mieli brata, Daniela. Valentín zdradza Ramirowi, jak udało mu się osaczyć Ginę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.