Powrót do łask

Niedawno pisaliśmy, że Victoria Ruffo i Jorge Salinas zagrają główne role w najnowszej produkcji José Alberto Castro “La Malquerida”. Tak

Niedawno pisaliśmy, że Victoria Ruffo i Jorge Salinas zagrają główne role w najnowszej produkcji José Alberto Castro “La Malquerida”. Tak jednak się nie stanie. Aktorka nie doszła do porozumienia z prodcentem i firmą w sprawie wyoskości swojej gaży. Tym samym producent musiał wybrać jej następczynię.

Szczęściarą została… Lucero. Dla aktorki będzie to szansa na zrehabilitowanie się po aferze kłusowniczej, po której jej akcje wyraźnie spadły wśród szefów Televisy, ale przede wszystkim wśród fanów.

Według zapowiedzi w tym tygodniu producent oficjalnie potwierdzi udział aktorki w projekcie.

Będzie to drugie spotkanie Lucero i Jorge na małym ekranie. W 2000 r. pracowali już przy okazji “Mi destino eres Tu”.

Zdjęcia do LM rozpoczynają się na dniach, a telenowela zadebiutuje na Canal de las Estrellas w maju.Comments

 1. Lucero będzie w tej telenoweli antagonistką.

  1. Nie! Zagra starszą protkę. Młodszą będzie Ariadne Diaz lub Ana Brenda

 2. Nieeeee !!! A tak się cieszyłam na Ruffo i Salinasa razem … Cholera, też nie lubię tej Lucero ! ;((

  1. Ja też się cieszyłem na Victorię Ruffo-to jest kobieta z klasą.
   A Lucero nie dość że ma podły charakter,wiecznie zazdrosna o innych to jeszcze daje zły przykład swoim dzieciom.Która normalna matka uczy dzieci strzelać do zwierząt?Powinna zostać za to ukarana.

  2. A JA SIĘ BARDZO CIESZĘ ŻE ZAGRA LUCERO .WOLĘ JĄ NIŻ TĘ DRETWĄ I BECZĄCĄ RUFFO .Z JORGE ŚWIETNIE WYGLĄDALA W POTĘDZE MILOŚCI

 3. Lucero jako aktorka jest fajna ale jako osobę ja też jej nie lubię szczególnie za to jak dręczyła moją kochaną Mimi czyli Paty Navidad i jeszcze ostatnio to jej krwawe hobby.Aczkolwiek telka może być fajna ciekawa jestem reszty obsady:-)

 4. Aż taka wredna jest ta Lucero? Jako do aktorki to ja nic do niej nie mam, ale skoro taka konfliktowa, to czemu ją zatrudniają? Nie lubię takich historii, że ktoś jest nieprzyjemny dla ekipy :/ Każdy przy serialu pracuje dla wszystkich, nie ma co się wywyższać , przecież robią to dla widzów

 5. Lucero chyba zagra matkę a nie córkę więc trzeba poczekać kot będzie grał córkę

 6. Lucero zdecydowanie wolę od Ruffo no i może stworzyć fajny duet z Jorge. Zobaczymy jak będą prezentować się razem po latach.

 7. Nie lubię Lucero jest strasznie wredną malpą wszystkie lepsze od siebie aktorki wygryza już dokuczała różnym aktorkom na planie filmowym szkoda że Sylvia odeszła ….

  1. Mam do niej takie same odczucia, nienawidziła Silvii Navarro na planie MEPS gdyż uważała,że powinna to ona dostać główną rolę w tej telenoweli oraz zazdrosna była o jej kontakty z Fernandem Colungą i wogóle o to, że wszyscy z otoczenia woleli Silvię niż ją a to było zrozumiałe jak dla mnie, dokuczała Patrici Navidad na planie “Ja,ona i Eva” która nawet przez nią wylądowała w szpitalu z załamaniem nerwowym ponieważ Lucero zakazała reszcie ekipy rozmawiać z nią, miała głośny zatarg z Gabrielą Spanic tyle że ona jedyna potrafiła jej się odgryźć bo Gabriela jest znana z bojowego charakteru… Samozwańcza królowa która nie potrafi pogodzić się z tym że są zdolniejsze i ładniejsze od niej oby Castro szybko nie żałował tej decyzji

   1. Jest konfliktowa i ma sobie wysokie mniemanie.
    Zapomniałaś jeszcze lili o tym że miała także zatarg z Naileą Norvind na planie jakiegoś serialu ponad 20 lat temu tylko dlatego że większość akcji skupiało się na czarnym charakterze.Mówiło się także że niby miała konflikt także z Natalią Streignard ale to raczej nieprawda.A co do Gabrieli Spanic to była jedyną która potrafiła jej się dobrze odgryzć i postawić do pionu.

    1. Tak tak można wymieniać jej konflikty z obsadą godzinami. Sądzę, że jej paskudny charakter oraz afera z tymi zwierzętami przełoży się w znacznym stopniu na oglądalność i popularność telenoweli.

  2. Silvia zagra w “Mi corazon es tuyo” dla mnie może to i lepiej, że zmieniła zdanie telekomedia bedzie dla niej nowym doświadczeniem dla mnie to będzie hit wiosny/lata :)

 8. Nie znoszę tej Lucero! Już wiem jaką telenowelę będę omijać szerokim łukiem.Szkoda że Victoria nie zagra głównej roli.

 9. A to nie Silvia Navarro miała grać główną rolę ?

  1. Silvia została protka w telenoweli Mi corazon es tuyo
   villaną Mayrin Villanueva i prawie w 100% Ivan Sanchez bedzie protem

   1. O NIE TYLKO NIE SANCHEZ NIE NADAJE SIE JEST BRZYDKI !

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.