Sztokholm

Tytuł oryginalny: Stockholm Kraj i rok produkcji: Hiszpania, 2013 Czas trwania: 90 min Data premiery: 8 listopada 2013 (świat) Scenariusz:

Tytuł oryginalny: Stockholm
Kraj i rok produkcji: Hiszpania, 2013
Czas trwania: 90 min
Data premiery: 8 listopada 2013 (świat)

Scenariusz: Rodrigo Sorogoyen, Rodrigo Sorogoyen
Reżyseria: Rodrigo Sorogoyen
Obsada: Javier Pereira, Aura Garrido, Jesús Caba inni

“Wszystko dzieje się podczas jednej nocy. Jednej z wielu – dla niego. Tej decydującej – dla niej. Choć żadne z nich o tym nie wie, po tej nocy, będą złączeni na zawsze”.

Jest noc. Jesteś w dyskotece. Spoglądasz na przypadkową dziewczynę i zakochujesz się od pierwszego wejrzenia. Mówisz jej o tym, ale ona cię ignoruje. Nie dajesz za wygraną i udaje ci się zostać z nią aż do świtu. Nalegasz i zaciągasz ją do łóżka. Co się stanie, jeśli następnego dnia okaże się, że jest kimś zupełnie innym? Noc, dyskoteka, jesteś zmęczona. Podchodzi do ciebie chłopak i mówi, że zakochał się w tobie po uszy. Spławiasz go, ale on nie ustępuje. Pojmujesz, że nie jest taki jak reszta jego rówieśników. Jest zabawny, uroczy i zakochał się w tobie. Podoba ci się i w końcu zgadzasz się spędzić z nim noc. Co się stanie, jeśli następnego dnia okaże się, że jest kimś zupełnie innym?

[tabs tab1=”Trailer” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][vimeo id=”65293440″ width=”620″ height=”366″][/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]Comments

  1. Gdzie mogę objrzeć w necie?;)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.