W sobotę na hacjendzie w Yucatán odbył się długo wyczekiwany ślub Ludwiki Palety i Emiliano Salinasa. Dzień uroczystości nie został wybrany przypadkowo. 20 kwietnia minęło bowiem równo 3 lata odkąd zostali parą (kwiecień: 2010).

Aktorka i syn byłego prezydenta Meksyku, Carlosa Salinasa de Gortari, poznali się w październiku 2009 na randce w ciemno zorganizowanej przez wspólną przyjaciółkę Maki (aktorka polskiego pochodzenia i żona Juana Solera – przyp. red.). Strzała amora trafiła ich od razu. Dużo czasu, bo kilka miesięcy, minęło zanim związek Luśki i Emiliano wyszedł na jaw.

Sobotnia uroczystość miała charakter prywatny i odbyła się posiadłości pochodzącej z XVI w. na hacjendzie Tekik de Regil. Młodej parze towarzyszyło w trakcie ślubu cywilnego około 700 gości. W tym rodzice i rodzeństwo pana młodego (Cecilia Ocelli, Carlos Salinas de Gortari z drugą żoną, Aną Paulą Gerard oraz rodzeństwo: Cecilia, Juan Cristóbal, Ana Emilia, Patricio i Mateo) i panny młodej (ojciec, Zbigniew Paleta Zięba oraz siostra, Dominika Paleta). Wśród pozostałych gości znaleźli się m.in. Maki i Juan Soler, Ana de la Reguera, Érick Elías z Karlą Guindi, Grettell Valdéz, a także ważne osobistości ze świata polityki ze swoimi partnerami: Enrique Peña Nieto z Angélicą Rivera, Manuel Velasco z Anahí, Arturo Montiel Rojas, Emilio Chuayffet y Alfredo del Mazo; Manlio Fabio Beltrones, Enrique Jackson y Jorge Emilio González.

Po podpisaniu dokumentów wypowiedzieli słowa swojej przysięgi. Następnie przy dźwiękach przeboju Coldplay, „Viva la vida” obejrzeli pokaz sztucznych ogni.

Na stołach królowały meksykańskie potrawy, a do nich podano kalifornijskie wina (białe i czerwone) oraz… polską wódkę.

Dekoracje były minimalistyczne i proste. Ogród przyozdobiony był roślinami typowymi dla regionów południowo-wschodnich. Za wygląd posiadłości odpowiedzialna była przyjaciółka pary młodej, Paoli Perdomo.

Oprawą muzyczną zajął się DJ, ale to nowożeńcy wybrali wszystkie utwory z playlisty, która towarzyszyła im w trakcie wesela. Po kolacji w ramach prezentu szczęśliwi małżonkowie wysłuchali 4 piosenek w wykonaniu członków zespołu z Nowego Jorku, Simply Human. Pierwszy taniec wspólny Ludwika i Emiliano zatańczyli do piosenki „All I want is You” z repertuaru U2. Po tańcu z mężem, Ludwika zatańczyła do kolejnego przeboju irlandzkiej grupy, „The Sweetest Thing”, tym razem mając za partnera… swojego syna, Nicolása.

Jak już pisaliśmy wcześniej, uroczystość do samego końca owiana była tajemnicą. Każdy z zaproszonych musiał podpisać klauzulę o poufności i zobowiązać się do milczenia na temat szczegółów ceremonii. Goście zostali zabrani na miejsce uroczystości specjalnym autobusem. – Drodzy przyjaciele. Mając na uwadze zachowanie miejsca, gdzie odbędzie się ślub w tajemnicy, zapewniamy Wam transport z hoteli, a następnie do hoteli. Wsiadając do autobusu prosimy o wylegitymowanie się. W trakcie rejestracji w hotelach poznacie kolejne szczegóły – można było przeczytać w zaproszeniach ślubnych. Dodatkowo narzeczeni poprosili swoich przyjaciół o znajomych o pozostawienie telefonów komórkowych i aparatów w domu. – Poprosili nas o nie umieszczanie niczego na Twitterze ani Facebook’u. Nie chcieli, żeby wyciekło nic, nawet wygląd stołów – mówiła jedna z zaproszonych.

Nie ma wątpliwości: był to jeden z bardziej strzeżonych ślubów w Latinowoodzie.

A redakcja novela.pl życzy szczęścia nowożeńcom na wspólnej drodze życia i, żeby wytrwali w swoich postanowieniach.

[tabs tab1=”Galeria”]

[tab id=1][/tabs]


14 KOMENTARZE

  1. Szkoda że tak póżno się dowiedziałam o ich ślubie,ale lepiej póżno niż wcale:)Życzę wam szczęścia na nowej drodze życia,dużo miłości i ciepła i oczywiście mało przykrości:)Pięknie wyglądasz Ludwiko!!! Już tydzień po ślubie…..

  2. Ślub jak marzenie i para jak z bajki! Życzę im wiecznego szczęścia.
    Suknia Luśki doskonała, nic bym nie zmieniła, fryzura też idealna no i przepiękny welon. Dawno nie widziałam tak pięknej panny młodej. No i Dominika też wglądała oszałamiająco…
    Na ślubie były też siostry Vega, Luis Ernesto Franco i Salvador Zerboni. Ciekawa jestem Adamari, od lat prrzyjaźni się z Ludwiką…

    • A owszem był. Jest o tym w 90% notatek o ślubie w mediach. Są wspomniani goście, którzy zostali zaproszeni, ale nie dali rady pojawić się na uroczystości m.in. Paulina Rubio. Telenowele w Telemundo zazwyczaj nagrywane są w tygodniu. W weekendy aktorzy mają czas dla rodzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.